HAYATA TAT KATIYORUZ 

Continental Confectionery Company (CCC), Avrupa’nın en çok tanınan sakız üreticilerinden Danimarka’lı Gumlink firması ile Türkiye’nin öncü hızlı tüketim ürünleri grup şirketi Yıldız Holding’in (Ülker Grubu) %50-%50 ortaklığıyla 2009’da kuruldu.

Çorlu’ da kurulan sakız ve şekerleme fabrikamız yüksek teknolojisi ve kapasitesi ile global pazara yüksek kaliteli ürünler sunmak amacı ile kuruldu.

Eşsiz deneyimimiz , ürün geliştirme yetkinliğimiz ve yüksek üretim kapasitemizle şekerleme ve sakız kategorilerinde geniş bir ürün portföyü ile hem markalı hem de özel üretim yaparak hizmet sunuyoruz.

Ürün gamımızda kendi pazarlarının en çok satan ürünlerini ve sektörün en son yeniliklerini barındırıyoruz.

Devamlı yenilik prensibi, uzman kadrosu, zengin ürün portföyü, farklı paketleme seçenekleri, hızlı ve güvenli lojistik servisi ve güçlü pazarlama desteği CCC ‘ yi, hem Türkiye’de, hem de dünyada şekerleme ve sakız alanında en iddialı isimlerden birisi haline getirmiştir.

Gumlink Confectioney Company; Continental Confectionery Company'nin Danimarka'da konumlanan satış ve pazarlama konularında uzmanlaşmış satış şirketlerinden birisidir.